Získejte ideální váhu a postavu

Jak zdravě a trvale zhubnout a vytvarovat postavu.

Poznáváte se?

 • Toužíte ZDRAVĚ a TRVALE zhubnout, ale nedaří se Vám to?
 • Vyzkoušeli jste různé diety, které neměly dlouhodobý efekt?
 • Bojujete stále s váhou, nikdy svoji váhu nedokážete udržet?
 • Pokoušeli jste se hubnout sami, ale neměli jste pevnou vůli?
 • Snažíte se hubnout, ale máte problém s chutěmi, hladem a jen se trápíte?
 • Poctivě cvičíte a nevidíte žádný efekt v úbytku kil nebo centimetrů?
 • Hledáte řešení, jak zdravě zhubnout a pak váhu si dlouhodobě udržet?

Řešení je zde

Od roku 2003 se zabývám problematikou výživy, regenerace, zdravého a trvalého zhubnutí. Zapomeňte na diety, které nefungují. Získejte vysněnou postavu i kondici stejně jako řada klientů před vámi. A hlavně - tuto kondici a zdravý životní styl si můžete udržet dlouhodobě.

S čím mohu pomoci

 • zhubnout bez hladovění, diet nebo složitého počítání kalorií
 • vytvarovat postavu v problémových partiích bez nutnosti nadměrného cvičení
 • dlouhodobě udržet váhu
 • vyčistit tělo a celkově zlepšit metabolismus
 • zlepšit kvalitu pleti, vlasů, nehtů
0
let zkušeností
0
klientů, kteří hubli
0t
zredukované váhy
RNDr. Blanka Roučková
RNDr. Blanka Roučková
Certifikovaný poradce pro výživu a suplementaci, fitness trenér. Majitel Wellness studia zdravé výživy.

"Pochopila jsem, že dobře fungovat může jenom správně živený organismus. Cítím to na sobě a zkušenosti mých klientů to dokládají mnohonásobně." Pracuji s klienty individuálně se zohledněním individuální analýzy těla.

Jak zdravé hubnutí funguje mým klientům?

 • Mají svého osobního wellness kouče (to je odborník, který sestaví individuální plán, hlídá radí, motivuje).
 • Nemusejí složitě hlídat to, co jedí.
 • Jednoduše vědí, co a kdy jíst.
 • Nemají hlad a nadměrné chutě.
 • Cítí se lépe a lépe.
 • Každý týden pozorují úbytek váhy a objemů.
 • Mají elán a energii.
 • Získají štíhlejší postavu a nosí věci, které měli schované několik let vzadu ve skříni.
 • Dělá jim radost pohybovat se mezi lidmi, protože jsou stále spokojenější se svou postavou.

Hledáte fungující řešení?

Já jsem již objevila svůj kvalitní stravovací režim nenáročný na čas. Pro svůj den potřebuji živiny i energii, abych mohla fungovat v práci i v dalších aktivitách.

Teď je řada na vás.

Proč správná výživa?

Společným jmenovatelem řady problémů je nesprávná výživa. Od začátku se bavíme hlavně o hubnutí, ale nadváha a obezita nejsou jedinými problémy, kde výživa hraje zásadní roli.

A řešením celé řady problémů - často tím nejjednodušším - je udělat změnu ve výživě. Dát tělu, co potřebuje = dát tělu správné podmínky pro fungování, dát mu správnou výživu. Z vlastní zkušenosti vím, že dobře fungovat může pouze správně vyživený organismus.

Kromě kvalitní výživy tělo potřebuje ještě správný příjem tekutin, pravidelnou pohybovou aktivitu, také dostatek spánku a času na odpočinek a regeneraci. Všeobecně známé věci, lehce se vysloví, ale hůře realizují. Proto vám s řešením pomohu.

Možná stále váháte...

Rozhodně potřebné změny zvládnete spíše s dobrým vedením než sami. Proto sázím na individuální přístup a případné další vedení krok za krokem. Postupně Vás naučím všechny jednoduché zásady, které budete potřebovat k trvalému udržení váhy. Nebude to jen další váš pokus

 • zhubnout,
 • vytvarovat problematické partie,
 • přibrat svaly,
 • zlepšit kondici a výkonnost,
 • zbavit se problémů s pletí,

ale trvalé řešení! Pokud to ale nezkusíte, tak to nezjistíte. 

Co efektivně řešíme?

 • Hubnutí a tvarování postavy
  Správně nastavený stravovací plán (80%) a cvičební režim (20%) umožní velmi efektivně zhubnout uložené tuky a vytvarovat problematické partie postavy.
 • Zlepšení metabolismu, detoxikace
  Z různých důvodů (vyčerpání půdy, znečištěné prostředí, urychlování růstu, skladování potravin) klesá výživová hodnota našeho jídla. Zároveň se v těle usazují odpadní látky a naše tělo vstřebává hůře živiny. Pomocí správné výživy podpoříme detoxikaci těla, zlepšíme metabolismus. Pocítíte to jako nárůst energie, vitality.
 • Zlepšení kondice
  Kromě správné výživy vám pomohu také s vhodnou pohybovou aktivitou. Sama nejsem velkým zastáncem trávení hodin v tělocvičně nebo fitness. Mám ráda přirozený pohyb na čerstvém vzduchu, případně jednoduchá cvičení, která můžete provádět kdekoliv a nepotřebujete žádné speciální pomůcky.

Vyplňte dotazník pro nezávaznou konzultaci k hubnutí. Budu vás telefonicky kontaktovat pro domluvu termínu. Konzultace probíhá po telefonu (osobní pouze Liberec). Vysvětlím vám vaše možnosti a jak by naše spolupráce probíhala.

Proč budete nadšení?

Jednoduchost

Individuální plán vyvážené výživy vám sestavím na míru. Jednoduše zapadne do vašeho životního rytmu a denního režimu.

Srozumitelnost

Jasný a srozumitelný plán. Žádné komplikace a složitosti. Řešení, které vám bude vyhovovat. Jsem tu pro vás a vše potřebné vám srozumitelně vysvětlím.

Viditelné výsledky

Vydáte se na cestu a budete chtít brzy vidět, že vede správným směrem. Již po týdnu aplikace stravovacích plánů vyvážené výživy ucítíte výsledky.

Další vzdělávání

Pravidelné konzultace s poradcem, tipy na zdravé stravování zaměřené sezónně, zajímavé informace v rámci našich dnů pro klienty. Vzdělávání v rámci online podpory pro mé klienty.

Dlouhodobá péče

Wellness poradce Vám pomůže se správnou aplikací konceptu stravovacích plánů a dosažení úspěšných výsledků. Jsem k dispozici po celou dobu, kterou budete potřebovat. Informační a vzdělávací wellness portál je k dispozici neustále.

Bonusy

Kurz správného stravování. Naučíte se orientovat v běžně dostupných potravinách, získáte informace z oblasti správného stravování, což vám pomůže dosáhnout výsledků efektivněji a rychleji a výsledky dlouhodobě udržet. Pravidelné zasílání měsíčních tipů pro zdravý životní styl.

Nejste ještě připraveni na konzultaci?

Stáhněte si e-book.

Jak zaručeně nezhubnout (7 cest k neúspěchu)

Chtěli byste zhubnout, snažíte se zhubnout a stále se nedaří? Je vaším přáním zhubnout a nevíte, z jakého konce začít? Možná děláte nějaké chyby, vydáváte se cestami, které k cíli nevedou. Právě o takových slepých cestách je moje lehce úsměvné povídání. 

Analýza stavby těla

Chcete si vyzkoušet naše služby? Pomocí speciálního programu vám umíme spočítat analýzu stavby těla. Zjistěte, jak na tom jste. Nezávazně.

Sledujte tipy pro hubnutí a správnou výživu na naší FB stránce. Každý den aktualizované informace, podpůrná skupina, akce, soutěže. Buďte ve spojení.

Když chybějí v jídelníčku bílkoviny, přibývá v těle tuk

Když bílkoviny v jídelníčku chybí, důsledkem je rapidní nárůst tělesného tuku. Že je správné a vyvážené složení jídelníčku…

Celý článek
Chcete zhubnout, musíte jíst.

Chcete zhubnout? Musíte jíst!

Ani ne za měsíc je tu doba prázdnin a dovolených a mnohé ženy možná na poslední chvíli řeší,…

Celý článek

Sezení je rizikové

Epidemie obezity je částečně přisuzována snížení fyzické aktivity. Narazila jsem na velmi zajímavou studii, která nese název…

Celý článek

Vyplňte dotazník pro nezávaznou konzultaci k hubnutí. Budu vás telefonicky kontaktovat pro domluvu termínu. Konzultace probíhá po telefonu (osobní pouze Liberec). Vysvětlím vám vaše možnosti a jak by naše spolupráce probíhala.